od kropeczki do serduszka

od kropeczki do serduszka

czwartek, 31 marca 2016

Trend płaskiego brzucha

Nie da się nie zauważyć,że od jakiegoś czasu panuje trend bardzo wysportowanej sylwetki i płaskiego brzucha,dodatkowo jesteśmy z każdej strony bombardowani super dietami, suplementami na zmniejszenie masy ciała.
Zaraz Wam opowiem dlaczego w ogóle piszę o tym.
Jakiś czas temu miałam ścięcie z ciężarną,która w 20tc miała brzuch jakby się przejadła.To miało wpłynąć na motywacje kobiet,które nie są w ciąży jak podaje blogerka. I ok,z wszystkim się zgodzę. Faktycznie,gdy kobieta regularnie ćwiczy lub biega to może utrzymywać aktywność fizyczną taką jak sprzed ciąży tylko należy zmniejszyć wysiłek. Zdrowa dieta podczas ciąży to też podstawa.
Wszystko jest dobrze dopóki przyszła matka ma głowę na karku.O szybszy poród przez wysiłek jest bardzo łatwo. Sama przekonałam się jak to jest,gdy zaczyna się więcej biegać po schodach.Raz dwa i leżysz podłączona pod pompę z magnezem, a Twoje dziecko od samego początku jest faszerowane sterydami.Czy tylko ja jestem nawiedzona? Ciąża to stan błogosławiony i czy kobieta nie czuje się lepiej,gdy ulegnie zachcianką i zje o dwa kawałki więcej czekolady?Ja przytyłam 20kg w ciąży,a dziś po niespełna 10 miesiącach mam mniej na wadze niż przed ciążą i bardzo dobrze wspominam to jak mąż latał do sklepu,by zaspokoić moje zachcianki.
Dziewczyny,nie dajcie się zwariować...