od kropeczki do serduszka

od kropeczki do serduszka

niedziela, 13 grudnia 2015

Wyprawka cz.2

Niektóre z was tak jak ja spędzą pierwsze lato z maleństwem. W czasie upałów każdy się męczy, a co dopiero maluszek,który niedawno przyszedł na świat.
Gdy słońce zacznie smaży wszystko co jest w jego zasięgu lepiej siedźmy grzecznie z dzieckiem w domu do godziny 17.

Co może nam się przydać na popołudniowym spacerze?
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to osłonka przeciwsłoneczna http://www.pinkorblue.pl/W-podrozy/Akcesoria-do-wozkow/HARMATEX-Uniwersalny-daszek-przeciwsloneczny-50-marine-01-1.html Jakoś nie jestem do końca przekonana do parasolki. Maluszek może być przykryty pieluszką tetrową lub kocykiem letnim http://maylily.pl/produkt/zestaw-przejsciowy-dziewczynki-szare  By nie przegrzać dziecka sprawdź czy kark nie jest spocony i gorący.Rączki mogą być chłodne ponieważ obniża się temperatura podczas snu.
W razie nagłej zmiany pogody warto uzbroić się w folię przeciwdeszczową http://www.pinkorblue.pl/W-podrozy/Akcesoria-do-wozkow/ABC-DESIGN-Folia-przeciwdeszczowa-Multi.html ,a na okres królowania komarów i meszek kup moskitierę http://www.pinkorblue.pl/W-podrozy/Akcesoria-do-wozkow/Moskitiera-na-wozek-kolor-bialy-94401-1.html
Ubranka wybieraj przewiewne,nie przylegające do ciała i o jasnych kolorach. Z naszym latem jest różnie,dlatego lepiej mieć w szafie troszkę cieplejsze rzeczy.