od kropeczki do serduszka

od kropeczki do serduszka

poniedziałek, 14 grudnia 2015

Mama w SPA zimową porą

Pielęgnacja skóry zimą jest troszkę trudniejsza niż latem. Powinniśmy o nią szczególnie dbać w tym okresie. Chłodek po wyjściu spod prysznica nie zachęca nas do tego by stać w łazience i kremować się. Denerwuje nas jeszcze nie wchłonięty balsam, a tu trzeba się ubierać by nas nie trzęsło. W każdym bądź razie jesteśmy bardziej leniwe niż latem.

Na pomoc skórze, przychodzą zabiegi w SPA. Kilkudniowy pobyt będzie dobry też dla naszej głowy. Zrelaksowana mama to szczęśliwa mama. Wstrzymaj się jednak jesli jesteś w pierwszym trymestrze. Dolegliwości mogą przeszkodzić ci w całkowitym zrelaksowaniu się. Jak wiesz również w pierwszym trymestrze u dziecka rozwijają się najważniejsze organy. Najlepszy jest drugi trymestr.
Coraz częściej można spotkać się z pakietami dla "przyszłych mam". Jeśli wybierasz się na kilkudniowy pobyt w SPA i takiego pakietu nie ma,to poinformuj o swoim stanie osobę która będzie cie zapisywać na zabiegi,wybierze takie które są dla twojego stanu bezpieczne. A co to oznacza? Wyklucza się zabiegi z dermatologii estetycznej ,peelingi, zabiegi rozgrzewające, oraz zabiegi drenujące. Nie zapominaj o dłoniach i stopach które też potrzebują pielęgnacji.
Jeśli nie masz żadnych przeciwskazań korzystaj z basenu, tylko nie wysilaj się. Sauna i jacuzzi to niestety nie dla Ciebie.
Zrób coś dla swojego umysłu i ciała,rozpieszczaj się to właśnie jest ten czas.
Jeśli byłyście gdzieś na zabiegach,pochwalcie się i dajcie namiary dla innych dziewczyn.